Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi seli!

METİN DİNGİL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimler çerçevesinde ziyaret ettiği Hatay’da sevgi seli ile karşılandı. Antakya İtfaiye önünde ki alanda Hataylılara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı işadamı İbrahim Güler için Hataylılardan oy istedi. Hatay iline yapılan yatırımlarla ilgili bilgi veren Erdoğan, Hatay’ın Türkiye’nin en önemli illeri arasında yer aldığını hatırlattı ve burada yaşanan birlik ve beraberlik ortamından övgüyle söz etti. On binlerce kişinin erken saatlerden itibaren doldurduğu İtfaiye Meydanı önündeki mitingi alanında ise geniş güvenlik önlemleri alındı.

Hatay’ın her ilçesinden miting alanına akın eden Hataylılar da Cumhurbaşkanı Erdoğan coşkusu vardı. Miting Alanına girmesiyle birlikte yaşanan büyük coşkudan duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakının sağlam temellere oturtulduğunu belirtti ve ülkenin bekasının her çıkarın üzerinde olduğuna bir kez daha vurgu yaptı.

31 Mart seçimlerinden Cumhur ittifakı ile birlikte çok daha büyük başarılara imza atılacağına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hataylılardan Cumhur ittifakına oy verecekleri sözünü aldı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube