Defne Belediyesinden ‘Moloz’ temizliği

HABER MERKEZİ

Defne Belediyesi, ilçenin çeşitli noktalarında gelişigüzel ve kaçak olarak dökülen molozların çevre ve görüntü kirliliğine yol açmaması için gerçekleştirdiği moloz toplama çalışmalarını sürdürüyor.

Defne Belediyesi’nin aldığı tedbirle, tadilat sonrasında ortaya çıkan tuğla, sıva, beton ve kum gibi atıklar sorun olmaktan çıkıyor.

Defne Belediyesi ekipleri vatandaşların evlerinde, bahçelerinde veya iş yerlerinde tadilat yaptıktan sonra ortaya çıkan molozları evlerinin önünden alarak belirlenen alanlara döküyor.

HALK MASASI (444 53 24) HİZMETİNİZDE

Defne Belediyesi, çoğu zaman yeşil alanlara, boş arazilere veya bina önlerine bırakılan molozların, görüntü ve çevre kirliliği yaratması nedeniyle vatandaşların, 444 53 24 numaralı Halk Masası birimini arayarak molozların evlerinin önünden alınıp, belirli yerlere dökülmesi konusunda belediye hizmetinden faydalanabileceklerini duyurdu.

Çevre Kirliliği konusunda hassas bir çalışma yürüten Defne Belediyesi ekipleri, doğal kaynakların korunması ve temiz bir çevre ortamının sağlanması adına Defne halkının bu konuda hassasiyet göstererek belediye ekipleriyle uyum içerisinde hareket etmelerini temenni ettiklerini belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube