Defne hizmete doyacak!

ALİ YOLCU

Defne ilçesi Belediye Başkan aday adaylarından İnşaat Mühendisi Mithat Büyükaşık, önce aday ardından Belediye Başkanı seçilmesi halinde Defne ilçesinin hizmete doyacağını söyledi. Mesleği gereği Planlama işini iyi bildiğini belirten Mithat Büyükaşık, Defne ilçesinde ki eksikliklerin tamamını çok iyi bildiğini ve bu eksikliklerin giderilmesi yönünde uzun süredir çalışmaları bulunduğunu belirti.

Belediye Meclis üyeliğinde bulunduğu 5 yıllık süre içinde Defne ilçesini daha iyi yerlere taşıma adına projeler geliştirdiğini ancak sahip olduğu kısıtlı yetki nedeniyle bunları yaşama geçiremediğini söyleyen Büyükaşık, daha yaşanılır bir Defne için gece gündüz demeden var gücüyle çalışacağını söyledi.

HER KARARA SAYGILIYIM

Defne Belediye Başkan aday adayı Büyükaşık genel merkezin aday belirleme noktasında alacağı her karara saygılı olduğunu bir kez daha dile getirerek “Genel Merkezimizin adayları nasıl belirleyeceği yönünde henüz net bir açıklaması yok. Ben ön seçimi istemekle birlikte alınacak olan her karara saygılıyım ve hazırım. Ancak aday olmamam halinde aday olacak arkadaşımla partim için omuz omuza çalışmaya devam edeceğimi belirtmek istiyorum. Hatay’ın ve Defne’nin CHP’ye ihtiyacı var. Özellikle Büyükşehir Belediyesini kesinlikle almamız lazım ve bunun için ne gerekiyorsa Mithat Büyükaşık olarak yapmaya hazırım” ifadesinde bulundu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube