Defne’de güzel geleceği hep birlikte inşa edeceğiz!

CHP Defne Belediye başkan adayı Güzel, seçim çalışmalarını hızlandırdı..

ÖZKAN BAKKAYLI

Hatay Sakatlar ve Gönüllüler Derneği değerli üyeleri ile bir araya gelen CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, engelli kardeşlerin sorunlarını, fikirlerini, dinledi ve “engelsiz bir hayat için her zaman yanınızda olacağız” dedi.

İbrahim Güzel, ziyarette yaptığı konuşmada, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Aramızda olup da aramıza gerçekten katılmak isteyen engelli kardeşlerimizin ‘bizde varız’ çağrısına kayıtsız kalmayacağız. Engelli kardeşlerimizin yaşam standartlarını yükseltmeyi ve topluma katılmalarını daha kolay sağlamak için gayret göstereceğim. Yaptığımız projelere sizlerin de fikirlerini alarak bu engelleri hep birlikte aşacağız. Defnemiz hep birlikte çalışarak güzel olacak” dedi.

MEDENİYETİN BEŞİĞİ HATAY

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, kardeşlik kenti Hatay’ın renklerinden Musevi Havrası, Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi ve Protestan Kilisesini ziyaret etti. Ziyarette İbrahim Güzel; “Kardeşçe yaşadığımız bu güzel şehirde birliğimize, beraberliğimize sahip çıkmak, kültürel mirasımızı geleceğe taşıyabilmek adına tüm inançlarımızın fikirleri ile ilçemizde güzel bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz. Bizler bu topraklarda kardeştik, ebediyen kardeş kalacağız. Bu birlik ve beraberliğimizin devam etmesi için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube