Defne’yi halk yönetecek!

ÖZKAN BAKKAYLI

DSP Defne Belediye Başkanı Adayı Mehmet Güzelyurt seçim çalışmaları kapsamında Harbiye Mahallesi halkı ve esnafına nezaket ziyaretinde bulundu.

“Halk Kazanacak Halk Yönetecek”  sloganı ile yola çıkan DSP Defne Belediye Başkan Adayı Mehmet Güzelyurt Harbiye Mahallesi esnafı ve sakinleri ile yaptığı sohbetlerde: ” Defne’mizin değişim ile yenilenecek çağdaş yüzünü konuştuklarını ve değişim bereketi ile gelecek, Defne  “Birlikte Yönetim “ ilkesi ile yeniden yeşerecek “ dedi.

“Halkımızla Kucaklaşmaya Devam Ediyoruz”

Harbiye Turizm ve Gastronomi Derneğine de bir dizi ziyaret gerçekleştiren, DSP Defne Belediye Başkanı Adayı Mehmet Güzelyurt burada yaptığı açıklamada zengin gastronomi ve turizm potansiyelimizi yansıtma anlamında hayata geçireceğimiz çalışmaları ele aldıklarını belirterek, Defne’miz hak etti değeri görecek, turizm ve gastronomisi ile dünyaya hitap edecek dedi.

BİRLİKTE KURACAĞIMIZ DEFNE’YE AZ KALDI

Harbiye Karyer Derneği ile bir araya gelen Mehmet Güzelyurt değişim sonrasında “Birlikte Yönetim” ilkesini hakim olacağı Defne’mizde sivil toplum örgütleri ile daima iletişim halinde hareket edeceklerini belirtti.

DSP Defne Belediye Başkanı Adayı Mehmet Güzelyurt seçim çalışmalarına ev ziyaretleri ile devam etti. “Birlikte yönetim ilkesini hakim kılacağımız Defne’miz de görüşler dinlenecek ve ortak paydada en iyiye karar verilecek” ilkesi ile karşılıklı istişarede bulunuldu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube