Denetim sıklaştırıldı!

BÜLENT KAVUK

Hatay’ın hemen her giriş ve çıkış noktasında barikat kurarak denetim yapan Hatay Polisi kuş uçurtmuyor. Bir yandan kimlik denetimi yaparak arananlar listesini tarayan Hatay polisi diğer bir taraftan ise trafik denetimi gerçekleştiriyor.

Denetimlerden memnun kalan vatandaşlar ise polisin Hatay gibi sınır ili olan bir yerleşim biriminde olağanüstü özveri göstererek görev yaptıklarını söylediler.

Özellikle Trafik konusunda yapılan denetimlere biraz daha temkinli yaklaşan kimi vatandaşlar, yapılan denetimleri yerinde ve uygun görürken kimileri ise zaten ekonomik kriz ile boğuşan ilimiz Hatay ve Hatay insanının kesilen cezalarla canından bezdirildiğini söylediler. Farklı görüşlerle karşı karşıya gelen vatandaşlar Hatay Emniyet Müdürlüğünün denetim görevini görmesini ancak bu görevi görürken de vatandaşların içinde bulunduğu maddi sıkıntıları gözetmesini istediler.

Fotoğrafta Antakya kent merkezi Cumhuriyet Alanında, Harbiye mahallesinde ve Atatürk caddesi üzerinde uygulama yapan Hatay Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ve Asayişten sorumlu Polisler görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube