Deviren: Hatayspor emin ellerde

ÖZKAN BAKAYLI

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren Hatayspor’un başarılı bir transfer dönemi geçirdiğini ve bu sezon mutlu sona ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Deviren, Hatayspor Kulüp Başkanı Nihat Tazearslan ve Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut’un nokta transferler yaptığını belirterek “takımımız sezon öncesi kampında Teknik Direktör İlhan Palut’un liderliğinde güzel bir kamp dönemi geçirdi. Başkanımız Nihat Tazearslan, takım ve transferlerle birebir ilgilenerek, nokta transferler yaptı. Uygun maliyetli kaliteli isimleri Hatayspor kadrosuna katan Başkanımız Nihat Tazearslan’a teşekkür ediyorum. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş takımı çok doğru bir kişiye emanet etti. Hatayspor Teknik Direktörümüz İlhan Palut ise, eksik mevkilere yaptığı transferlerle büyük bir başarı örneği gösterdi. Yapılan nokta transferler İlhan Palut’un da büyük çabaları ile takıma kısa süre de adapte oldu. Kendisini bu başarılardan dolayı kutluyorum” dedi.

Hatayspor’un anahtarının emin ellerde olduğunu söyleyen Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren “Mehmet Maden’in başkanlıktan ayrılmasının ardından kamuoyunda sevilen bir isim olan Nihat Tazearslan’ın başkanlığı hepimizi memnun etti. Başkanımızın ne kadar başarılı olduğunu lig başlar başlamaz herkes gördü.  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor’u işi bilen isimlere emanet etmesi camiamız için çok önemli. Nihat Tazearslan başkanımız kişiliği ve çalışkanlığı ile Hatayspor’umuzu en iyi noktaya getirecektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube