Dönmez: Eğri olan hiçbir zaman doğru olmaz!

ALİ YOLCU

Hatay Baro Başkanı Avukat Ekrem Dönmez geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında içi mesaj dolu bir açıklama yaptı. Hatay Barosu genel kurulu sürecine siyasetin karıştırıldığını aktaran Ekrem Dönmez, ‘Bundan sonra umarım siyasetin kirli yüzü bir daha Baromuza uğramaz’ dedi.

Kendisine rakip olan diğer 4 aday için uyarı niteliğinde cümleler kuran Ekrem Dönmez, “Biz 478 oy almışız. Diğer 4 aday arkadaşım 1 yıldır çalışıp toplamda 368+51+43+42= 504 oy almışlar. Yani bizden 26 oy fazla. Umarım siyasetin kirli tarafı Baromuz seçimlerine tekrar uğramaz. Yoksa bu tarz çalışmaya meslektaşlarımın, bu hafta sonu olduğu gibi, cevapları her zaman aynı olacak. Bir de değiştirmek isterken ‘biz doğru muyuz’ diye aynaya da bakmak gerek her seferinde. Eğri olan hiç bir zaman doğru olmaz” dedi.

Sevilen isim Ekrem Dönmez açıklamasını şöyle sürdürdü: “Neticede Pazar günü Hatay Barosu seçimlerinde üçüncü kez Hatay Barosu Başkanlığına seçildik. 4 yıldır iyi ki ‘Hatay’da Baro Var’ diyen meslektaşlarım, tercihleriyle Hatay Barosunun duruşuna olan güvenlerini tekrarladılar. Artık işimize bakacağız. Aldığımız emaneti 2 yıl daha aynı inançla ve en yüksek temsiliyeti esas alarak onurla taşıyacağız. Birlikte yönetme kültürümüzle devam edeceğiz. İyi niyetli olan herkese kapımız açıktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube