Dursunlu Yüzme Havuzunda hijyen önlemleri üst seviyede

ÖZKAN BAKKAYLI

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında uzun süredir kapalı olan Dursunlu Yüzme Havuzu, hijyen konusunda taviz vermeden hizmetlerini sürdürüyor. Hijyen önlemlerinin üst seviyede olduğu Dursunlu Yüzme Havuzu, haftanın her günü 06.00 ile 23.00 saatleri arasında halka açık olarak faaliyet gösteriyor. Doğa ile iç içe olan konumu, nezih ortamı ve geniş alanıyla güven havuzda, dezenfeksiyon işlemleri kurallara uygun olarak yapılıyor. Şehir merkezine sadece 1,5 kilometre uzaklıkta bulunan Dursunlu Yüzme Havuzu, Sağlık Bakanlığı’nın uyguladığı tüm testlerden başarıyla geçerek hazır hale getirildi.

ÖNLEMLER TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜLÜYOR

Dursunlu Yüzme Havuzu işletmecisi Mehmet Ali Mansurgüler, havuzdaki tüm önlemlerin titizlikle sürdürüldüğünü söyledi. Müşterilerin gönül rahatlığıyla havuza gelebileceklerini ve onlar için tüm imkanların seferber edildiğini söyleyen Mansurgüler, “Havuzumuz, Hatay’da ilk ve tek olan tuzlu klor jeneratörü sistemi ile dezenfekte ediliyor. Bu uygulama ile hijyenin yanı sıra, suyun hafifliği, gözlerin korunması ve mayo solmalarına karşı önlem almış oluyoruz. Dursunlu Yüzme Havuzu olarak, gerekli tüm hazırlıklarımızı yaptık, özel havuzlar arasındaki en büyük havuz olma özelliğimizin yanı sıra, sorumluluğumuzun büyük olduğunun farkındayız.” dedi.

Havuz girişlerinde her müşterinin ateşi ölçülerek içeri alındığının altını çizen Dursunlu Yüzme Havuzu işletmecisi Mehmet Ali Mansurgüler, herkesi tesise davet etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube