DYP, Nihat Taşkın’ı destekleme kararı aldı

ÖZKAN BAKKAYLI

DYP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Kemal Abdullahoğlu, bir süre önce, 31 Mart Belediye Başkanlığı seçimlerinde tüm yurtta destekleyecekleri belediye başkan adaylarını belirleyeceklerini açıklamıştı.

Abdullahoğlu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bilindiği gibi DYP olarak tüm yurtta liyakat, daha iyi hizmet ve ülke yararı ölçütlerimize uygun bulduğumuz belediye başkan adaylarını 31 Mart yerel seçimlerinde destekleme kararı almış bulunuyoruz.

Bu kapsamda 31 Mart yerel seçimlerinde Hatay Büyük Şehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Araştırmacı Yazar ve Gazeteci Sayın Nihat Taşkın’ı destekleyeceğiz.

Hatay ve sorunlarını o şehre hayatını çok uzun yıllardır adamış bir gazeteci olarak en iyi bilenlerden biridir, sayın Taşkın. Seçilmesi halinde Hatay’a önemli hizmetlerde bulunacağına inanıyoruz.

Bugüne dek hiç el sürülmemiş bir dizi soruna çok sayıda mega projesiyle Hatay’ın makus talihini olumlu yönde değiştirebileceğine inandığımız sayın Nihat Taşkın bağımsız aday olarak Büyük Şehir Belediye başkanlığına büyük projeleriyle iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Doğru Yol Partisi olarak Cumhuriyetin tüm kazanımlarına saygılı ve onları koruma azminde olduğuna inandığımız Sayın Nihat Taşkın’a desteğimizle birlikte başarılar diliyoruz.” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube