Emniyet olaya el koydu!

Genç kadının şikayeti üzerine Emniyet olaya el koydu!

HABER MERKEZİ

Geçtiğimiz günlerde Arsuz ilçesi Karaağaç Mahallesinde kocası tarafından şiddete uğradığı iddia edilen genç kadının haberinin hemen arından Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

Kadına karşı yapılan şiddet haberinin ardından Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Halil Karabacak ekiplere verdiği talimatla konunun hemen incelenmesini istedi verdi.

Aile meselesinin yaşandığı iddia edilen olayla ilgili Arsuz Emniyet müdürlüğü ekipleri konunun üzerinde hassasiyetle çalışıldığını mağdur olduğun iddia edilen bayanın ifadesinin alındığını ve şüpheli koca S.S ile ilgili 90 gün uzaklaştırma verildiğini şuanda her hangi bir sorunun oluşmadığı konunun tüm detaylarıyla yasal çerçevede takip edildiği öğrenildi.

KOCA İDDİALARI YALANLADI

Öte yandan eşini dövdüğü iddia edilen koca ise yaptığı açıklamada eşi ile arasında geçen tartışmaların anlatıldığı kadar olmadığını ve özellikle çocuğunu ve kendisini “gaz açarak zehirleyeceğim söylemi tamamen asılsızdır. Bende polise giderek ifademi verdim ve kimseden kaçmadım işime bakıyorum konu hukuken devam etmektedir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube