En ufak tereddüdüm olsaydı ‘İl Başkanı’ olmazdım!

Yeloğlu, AK Parti Hatay İl Başkanlığı haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantısında konuştu;

METİN DİNGİL

AK Parti Hatay İl Başkanlığı haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantılarını Mehmet Yeloğlu Başkanlığı’nda il binasında gerçekleştirdi.

İlk olarak yürütme toplantısı parti binasında bulunan yürütme toplantı salonunda yapıldı. Buradaki programın ardından Başkan ve beraberindekiler yönetim kurulu toplantısına katıldı. AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu toplantıda yaptığı konuşmasında; “Sizler hata yapmaktan korkmadan cesaretle karar alın ve cesaretle uygulayın. Başarılar sizin, hatalarınız benimdir. Bizler böyle düşünürsek hata yapmaktan korkarak iş yapmamaktansa hata yapılabiliriz bu durum gayet normaldir. İş yapmaya gayret edelim. Yönetim kurulumuzu oluştururken çok sayıda eleştiri aldık. Ben vicdanen huzurluyum, doğru bir şey yaptığımı düşünüyorum. Benim en ufak bir tereddüdüm olsaydı, il başkanı gibi bir ateşten gömleği giymezdim. Bize düşen sadece gerçekleri insanımıza ulaştıra bilmek. Biz zaten kandırmak için gelmedik. Kimseyi kandırmak gibi bir gayemiz yok. Eksiğimiz var ise bu durum kendimizi anlatamayışımızdır. İnşallah o eksiğimizi de hep beraber gidereceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ve yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulmasının ardında son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube