Engel yok bahane var!

Güler, hizmetlerin engellendiğine dair söylentilere yanıt vererek, “HBB mecliste 2886 karar alınmış. 3 tanesi hariç hepsi geçmiş” dedi..

METİN DİNGİL

AK Parti Hatay Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler, Reyhanlı’da Cumhur İttifakı seçmeni tarafından karşılandı.

İbrahim Güler, “Bu güne kadar sizden aldığımız destekle Hatay’ı yeniden inşa edeceğiz, ihya edeceğiz. 31 Mart yerel seçimlerine, Cumhur ittifakı ile gidiyoruz. Cumhur ittifakı ile daha önce 24 Haziran’da beraber yürüdük. 16 Nisan referandumunda beraber yürüdük. Şimdi 31 Mart’a da Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ile beraberce yürüyor ve kampanya yürütüyoruz.” dedi.

Cumhur ittifakını anlamak istemeyenlerin bu birlikteliği göremeyeceklerini ve çözemeyeceklerini kaydeden AK Parti Hatay Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler, Cumhur ittifakının Hatay’da iktidara gelmesi gerektiğine dikkat çeken Güler, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Benim memleketimi hak ettiği yere getireceğiz. Bir türkü tutturmuşlar hizmetleri engelliyorlar diye. Şu anda seçim öncesi köy yolarını ve sorumluluk hizmet alanlarını dört elle sarılıp yapmaya çalışıyorlar. Daha önce engel olanlar şimdi engel mi olmuyor? Niçin engel olmuyor? HBB mecliste 2886 karar alınmış. 3 tanesi hariç hepsi geçmiş. Bu bütçeler büyükşehir belediye meclisinin onayı ile yapılıyor. Engel yok bahane var. Beceriksizlik var. Topu taca atmak var. Muhtarlarla oy pazarlığı yapmak var. Ne kadar oy verdin deneyiniz.  Bunları pazarlık anlayışı yapan var. Millete hizmet etmeyi bir lütuf olarak görenler var. Bu zihniyeti bu düşünceyi sandığa gömeceğiz” dedi.

AK Parti Hatay Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler, kendisinin iki teşkilatı olduğunu belirterek “güçlü yarınlar için, gençlerimiz, çocuklarımız ve memleketimizin yarınları için 6 milletvekilimiz ile ilçe belediye başkanları ile tüm ilçe teşkilatı ile birlikte çalışacağız. Ve güzel günler bekliyor bizleri rahat olun” şekline konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube