Esnafımız için yeni adımlar atacağız!

BÜLENT KAVUK

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, halkın yoğun ilgisi ve sevgisi sayesinde gücüne güç kattığını belirtti.

Başkan Adayı Güzel, dur durak bilmeden ziyaretlerini devam ettiriyor. Hal esnafını ziyaret eden Güzel, “Hal Esnafımız ile bir araya gelerek sıkıntıları yerinde inceledik. Ülkemiz ekonomik olarak çökmüş ve halkımız zor durumda. Tarım bitme noktasına gelmiş ve fiyatlar hepimizin canını yakmakta. Bizler tarımın geliştirilmesi ve tarım üreticilerimizin desteklenmesi için hayata geçireceğimiz projelerimizi bugün yayınladık. Bu sorunun çözümü adına esnafımızın da görüşleri ile yeni adımlar atacağız. Biz gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim” dedi.

HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ ALIYORUZ

Akdeniz Mahalle sakinleriyle bir araya gelen İbrahim Güzel, “Akdeniz Mahallemizde halk toplantımızı gerçekleştirdik. Bizlere sabır ve anlayış gösteren halkımıza teşekkür ediyorum. Yapacak çok işimiz var. Çok çalışacağız ve halkımızın desteğiyle sorunların güzelce üstesinden geleceğiz. Emekçi esnafımız ile bir araya gelerek Mahallemizin sorunlarının çözümü için halkımızın fikirlerini aldık. Bizlere gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ

Armutlu halkı ve esnafını da unutmayan Güzel, “Haksızlığa boyun eğmeyenlerin, zalimle mücadele edenlerin, mazlumun yanında duranların kenti Defne’mizin onurlu Armutlu halkı ve esnafı ile bir araya geldik. Bu vesile ile 3 fidanımızı bir daha rahmetle anıyorum. Söz veriyorum; bizde halkımıza hak ettiği hizmeti vereceğiz. Bizim için bugüne kadar verdikleri mücadeleyi unutmadık, bizde halkımız için halkımız ile birlikte mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube