Galibiyetleri Sabiha Taşçıoğlu’na hediye ettiler

ALİ ATASOY

İlimizin en eski ve köklü spor kulüplerinden olan Kaan Temizlik Antakya Gençlik, hafta sonu iki kritik maçı kazanmanın sevincini yaşıyor.

Hatay 1.Amatör Küme B Grubunda yer alan Kaan Temizlik Antakya Gençlik, Nazım Koka sahasında oynanan kritik Altınkayaspor maçını 3-1 kazanarak rahat nefes aldı. Alınan bu galibiyetle puanını 12’ye çıkaran Kaan Temizlik Antakya Gençlik, orta sıralara yükselmenin sevincini yaşadı.

Bu arada Kaan Temizlik Antakya Gençlik U-19 takımı da Çekmece sahasında oynanan Sümerspor maçını 2-1 kazanarak altın değerinde 3 puanı hanesine yazdırdı.

Antakya Gençlik camiası önemli maçlarda alınan galibiyetlerle bulundukları ligde yerlerini sağlama almanın mutluluğunu yaşıyor.

Takım antrenörleri Hasan Yıldır ve Mehmet Davut, sahada çok iyi mücadele eden futbolcularını tebrik ederek galibiyet serilerine devam edeceklerini belirtti.

Kaan Temizlik Antakya Gençlik yönetimi de yaptığı açıklamada alınan galibiyeti, takımın ana sponsoru Kaan Temizlik firma sahibi Mükerrem Taşçıoğlu’nun İstanbul’da tedavi gören eşi Sabiha hanımefendiye hediye ettiklerini açıkladı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube