Gelecek, gençlerle gelecek!

EYB Oto Galeri ve Kuyumculuk İşletme Sahipleri Erkan-Gökhan Çankır kardeşler ve Yusuf Yiğit tarafından CHP’li gençlere kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi..

METİN DİNGİL

Hira Garden tesislerinde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda CHP Hatay Gençlik Kolları, Kadın Kolları, İl ve İlçe teşkilatları bir araya gelerek, birlik ve beraberlik pekiştirildi.

Gençlere teşekkür etmek ve sorunlara çözüm üretmek üzere EYB Oto Galeri ve Kuyumculuk İşletme Sahipleri Erkan-Gökhan Çankır kardeşler ve Yusuf Yiğit tarafından hayata geçirilen organizasyonda CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu, Armutluspor eski Başkanlarından Yılmaz Gülbahar, il ve ilçe kadın kolları ve gençlik kolları hazır bulundu.

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, Erkan-Gökhan Çankır ve Yusuf Yiğit’e katkılarından dolayı teşekkür etti.

CHP Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu, gençlerin siyasette her zaman var olacağını, çalışmalara en büyük desteği yine gençlerden gördüklerini ifade etti.

CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün de, gençlerin bu partinin lokomotifi olduğunu ve aktif olarak her zaman görmek istediklerini belirterek, “CHP’nin gençlik kollarından gelen biri olarak her zaman gençlerin bu ülkenin sahibi olduğunu benimsemişimdir. Gece gündüz sokaklarda parti için koşturan gençlerimize teşekkür ediyorum. Gençlerimiz bizimle ise güçlüyüz. Gençler, sadece bayrak asan, direklere çıkan insanlar olmamalı, karar merciinde yer almalı, gençler partinin yan kolu değil, öz gücüdür. Gelecek, gençlerle gelecek. Ben örgütten gelen biri olarak örgütün gücünü çok iyi bilirim. Önümüzde yerel bir seçim var. Hepimizi önemli görevler düşüyor. Örgütümüzün gücünü göstermeliyiz” diye konuştu.

CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kazar da, gençlerin Cumhuriyet Halk Partisinin yan kolu değil, öz gücü olduğuna vurgu yaptı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube