Gençlik Kolları ‘Yaman’ diyor!

HABER MERKEZİ

Yaklaşan Yerel Seçim öncesinde, CHP Hatay Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kazar, Defne CHP Gençlik Kolları Başkanı Doğan Kara Yönetim Kurulu Üyeleri, Antakya Defne Taraftarlar Derneği Üyeleri, Defne Belediye Başkanı Opr. Dr. İbrahim Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yaman’ı ziyaret eden gençler adına söz alan CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kazar, ‘’Gençlerin fikirlerini önemseyen, her zaman bizleri destekleyen Defne Belediye Başkanımız İbrahim Yaman’a teşekkür ederiz. Bizler sesimizi duyurabildiğimiz her mecrada mevcut başkanımız ile devam etmek istediğimizi ifade ediyoruz, Defne Belediye Başkanı olarak İbrahim Yaman’ın yeniden görmek istiyoruz, Başkanımız ile birlikte yapacağımız çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. Genel Merkezimizin de bu yönde karar vermesini bekliyoruz. ’’ dedi.

Gençliğin gücüne inanan Yaman ‘’Gençlerin eğitim faaliyetlerine daha fazla ağırlık verilmesi gerektiğini söyleyerek nazik ziyaretlerinden dolayı Gençlik Kolları ve Taraftarlar Derneği ekibine teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube