Göğsümüzü kabarttınız !

Hatayspor Kulüp Başkanı Mehmet Maden ve yöneticileri ağırlayan Ali Kavak;

METİN DİNGİL
Hatayspor’un eski Başkanlarından ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Kavak, gazetemize nezaket ziyaretine gelen Hatayspor’un Kulüp Başkanı Mehmet Maden ve Başkan Vekili Aydın Toksöz ile yönetim kurulu üyesi Lütfullah Bakır’ı ofisinde ağırladı.

Ali Kavak, Hatayspor’un son dönemlerde aldığı başarılı sonuçlarla gururlandıklarını belirterek, “Hem Ziraat Türkiye Kupasında hem de ligde önemli bir çıkış yakalayan Hatayspor’umuzu kutluyoruz. Göğsümüzü kabarttınız” dedi.

Başkan Mehmet Maden de, gazetemizin manevi desteğine teşekkür ederek, “Hatayspor’un sahiplenilmesi halinde bu başarılar artarak devam edecektir. Çok zor günleri atlatarak bugünlere geldik. Mütevazi bir bütçe ve kısıtlı imkanlarla başarıyı yakaladık. Bu başarıda herkesin emeği vardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ama bizim için her zaman özel olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın desteklerine minnettarız. Her zaman yanımızda yer aldı ve bizi hiç bırakmadı” diye konuştu.

Başkan Maden, Denizlispor maçında tribünlerin dolmasını beklediklerini ifade ederek, “Takımımıza ve teknik heyetimize güvenimiz tam. Yine tarih yazacağız” dedi.

Ali Kavak da, Başkan Maden şahsında Hatayspor’a başarılar dileyerek, desteklerini esirgemeyeceklerini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube