Güler: Biz seçime hazırız!

METİN DİNGİL

AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK parti İskenderun İlçe Başkanı Beyazıt Bestami Bilgili yönetim kurlu üyeleri ve belediye başkan aday adaylarıyla İskenderun Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, İGC’nin yaptığı genel kurulun hayırlı olması dileğinde bulunarak, “Yeni yönetim kurulunuzu şahsınızda kutluyorum. Bugün basın bizim açımızdan oldukça önemli bir sektör. Biz siyasetçiler olarak ne kadar çok çalışırsak çalışalım, siz değerli basın bunu kamuoyu ile paylaşmadığı zaman yaptığımız çalışmalar faaliyetler kendimizde kalır. Dolayısıyla toplumu bilgilendirilmesi açısından yaptığınız bu çalışmaları bizler çok değerli buluyoruz” diye konuştu.

Yerel seçimlerde kendilerini uzun bir seçim kampanyası beklediğini sözlerine ekleyen AK Parti İl Başkanı Güler “Kış günleri ve seçim kampanyası uzun bir süre bizi bekliyor. Renkli bir seçim kampanyası yaşayacağız. Bizler AK parti teşkilatları olarak tüm kademelerimiz ile seçime canlı bir şekilde hazırız” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube