Güler: Ortak akılla Hatay’ı yöneteceğiz

AA
AK Parti’nin yerel seçimlerde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterdiği İbrahim Güler, kentte coşkuyla karşılandı.
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM Grup Toplantısı’nda, 31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde AK Parti’nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Güler, Ankara dönüşü kent girişinde partililerce karşılandı.
Güler, buradan davul zurna eşliğinde partililerle buluşmak üzere Antakya Spor Salonu’na gitti. Güler, burada yaptığı konuşmada, Hatay’da ak bir sayfa, aydınlık bir dönem açmak için hazır olduklarını belirtti.
Güler, 31 Mart akşamında AK Parti sancağını Hatay burçlarına asacaklarını söyledi.
Hatay ile ilgili hayallerini ve projelerini anlatmaya hazır olduklarını ifade eden Güler, şöyle devam etti:
“Bir oy için değil, bütün gönülleri yapmak için, seçime kadar değil, seçkin bir yere sahip olana kadar istişare içinde el birliğiyle ortak akılla Hatay’dan yöneteceğiz inşallah. Bu makam millet tarafından yönetilecektir. Bu makam cumhurun makamı olacaktır. Emanet gösterecek şehre emin olmaya talibiz. Biz sadece AK Partili kardeşlerimizle değil, aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partili ve Büyük Birlik Partili kardeşlerimle bu yolu birlikte, beraber yürüyeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube