HAFSAD’dan Kaymakama anlamlı hediye!

ÖZKAN BAKKAYLI

Bölgemizde fotoğraf alanında yaptığı başarılı çalışmaların yanı sıra fotoğraf tutkunlarına verdiği temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri ile bilinen Hatay Fotoğraf Sanatçıları Derneği (HAFSAD) Başkanı Can Sautoğlu tarafından geçtiğimiz günlerde Antakya Kaymakamlığına atanan Orhan Mardinli’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirildi.

Ziyarette Medeniyetler şehri Hatay’da fotoğraf sanatı adına güzel çalışmalara imza attıklarını ve bu çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Başkan Can Sautoğlu, kendisinin çekmiş olduğu Antakya Merkez Panorama fotoğrafını Kaymakam Mardinli’ye hediye etti.

Hatay Fotoğrafçılığının önemli bir ismi olan HAFSAD Başkanı Can Sautoğlu’nun yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, başarılı çalışmalara imza atan derneği takip ettiğini ve Başkan Sautoğlu nezdinde tüm HAFSAD ekibini yürekten kutladığını söyledi.

Fotoğraf çekimi ile son bulan ziyarette Sautoğlu, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli’yi HAFSAD’da görmekten onur duyacaklarını ifade ederek derneklerine davet etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube