Hak geldi, batıl zail oldu!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı işadamı Sayın İbrahim Güler ile bendeniz arasında geçtiğimiz hafta yayınlanan HRT de ki televizyon programı izleyici rekoru kırdı. Binlerce yorum ve sorunun adeta yağmur gibi yağdığı program sırasında yaşanan çarpıcı gelişme ise Hatay’ı hareketlendirdi.

Bendenizin “Sayın İbrahim Güler siz de Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş hakkında olumsuz birçok cümle ve onun kabul etmediği birçok iddia da bulunuyorsunuz. Söz sırası kendisinde olduğunda bu kez benzer şeyler sizin başınıza geliyor. Kendisiyle karşı karşıya gelir misiniz? Burada konuştuklarınızı onun da yüzüne söyler misiniz?” diye sordum.

Tereddüt etmedi!

‘Her an hazırım’ dedi.

“Çünkü ben gerçekleri söylüyorum. Vatandaşları hiçbir zaman yanıltmadım. Bilgi ve belgelere konuşuyorum. Sayın Lütfü Savaş’ta kabul buyururlarsa TV de canlı olarak kendisiyle karşı karşıya gelmeye hazırım” dedi.

Bu saatten sonra telefonlarım hiç durmadan çaldı. Halkımız da bunu çok istiyordu. Onlarda böylesine renkli geçmesi kesin olan bir programı istiyorlardı. Bugüne kadar kim doğruyu konuşuyordu artık bunu bilmek onlarında haklarıydı. Farklı platformlarda Lütfü Savaş başka şeyler anlatıyor ve iddialarda bulunuyordu. Benzer şekilde İbrahim Güler’de bunu yapıyordu. Konu aynıydı. Konu Hatay ve Hatay’a hizmetti. Ancak iki isim aynı konu hakkında çok farklı bilgiler paylaşıyordu.

Ve işte ‘Hak geldi, batıl zail oldu’ dedirtecek bir program.

İbrahim Güler tamam dedi.

Söz Lütfü Savaş’ta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube