HAKSEN TBMM’de milletvekillerinden destek istedi!

ÖZKAN BAKKAYLI

HAKSEN Hatay İl Temsilcisi Ahmet Yaslı, beraberindeki heyet ile birlikte TBMM’de Hatay ve Adana Milletvekillerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Yaslı, gazetemize yaptığı açıklamada, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda çalışan Gelir Uzmanları ve Defterdarlık Uzmanları ve diğer kurumlarda ki uzman arkadaşlarıyla beraber TBMM’de AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, CHP Hatay Milletvekili İsmet Taşdemir, MHP Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk’u ziyaret ederek, 657 sayılı kanunda yapılması gereken değişiklikle ilgili kanun teklifini milletvekillerine sundu.

Yaslı, gazete muhabirimize şunları söyledi: “Tüm milletvekillerimiz kendi Grup Başkan Vekillerine kanun değişikliklerini yazılı ve sözlü olarak il ettiklerini şahsıma bildirmişlerdir. Sayın Milletvekillerime öncelikle saygılarımı sunuyorum. Sayın milletvekillerimizin önerisi ile 657 sayılı kanunundaki şu an itibariyle Meclis Genel Kuruluna gelmiş bulunmaktadır. Kanun teklifimizin kabul edilmesi halinde Merkez ve Taşra ayrımının kaldırılması 3600 Ek gösterge ve 2000 makam tazminatı ile 8000 gösterge rakamları inşallah alınacaktır. Bu değişiklikleri öneren Grup Başkanvekilleri ve Milletvekillerimizin isimleri tarihe altın harflerle yazılacağı kamuoyunun duyurulur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube