Halk kararını vermiş

GÜLŞAH DÖNMEZ

Cumhur ittifakının AK Partili Belediye Başkan adayı eski MHP Milletvekili İzzettin Yılmaz dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Gün içinde bazen 4’den fazla yerleşim birimini ziyaret ederek çalışmalarını sürdüren İzzettin Yılmaz, kenar mahalle ziyaretlerini bitirdiklerini ve bugün itibaren artık şehir merkezi ve şehir merkezine yakın mahaller kaldığını söyledi.

Ziyaret ettikleri yerleşim birimlerinde vatandaşların kendilerine gösterdiği ilgiden memnun olduklarını aktaran İzzettin Yılmaz, “AK Parti iktidarı Antakya’da tecelli edecek. Çünkü vatandaşlar AK Parti dışında hiçbir siyasi partinin ne Antakya’ya ne de Hatay’a hizmet getiremeyeceğini biliyor. Bunu gittiğimiz her yerde bize söylüyorlar. Diyorlar ki; Antakya Belediyesi şimdiden cumhur ittifakına hayırlı olsun” dedi.

Kendilerinin de vatandaşların gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını aktaran İzzettin Yılmaz, “31 Mart günü halk kararını verecek ve oy pusulalarına Cumhur ittifakının üzerine mührü basacaklar” ifadesinde bulundu.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube