Hanımlar Lokali’nde ‘ücretsiz’ diyetisyen hizmeti!

GÜLŞAH DÖNMEZ

Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali bünyesinde ücretsiz olarak verilen diyetisyen hizmetine vatandaşların ilgisi artarak devam ediyor.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili gazetemize yapılan açıklamada, “Antakya Belediyesi olarak Hanımlar Lokali bünyesinde her geçen gün yeni bir hizmete imza atmaya devam ediyoruz. Ücretsiz ikramlarımızın yanı sıra spor salonu, çocuk oyun parkı, toplantı salonunun yanı sıra aile danışmanlığı hizmeti verilen Hanımlar Lokali’nde devam eden ücretsiz diyetisyen hizmetimiz vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görüyor. Yürütülen hizmet kapsamında randevu sistemi ile çalışan diyetisyenimiz önce kas-yağ endeksi yapan cihazımızla hanımlarımızın ölçümlerini yapıyor ardından bazı tahlillerin yapılmasını sağlayarak sağlık durumlarını kontrol ediyor. Her vatandaşın kendi bünyesine ve sağlık durumuna göre hazırlanan kişiye özel diyet programı ile hanımlarımızın daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı oluyor” denildi.

Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali bünyesinde yer alan diyetisyen hizmetinden yararlanmak ya da bilgi almak isteyenler 0326 216 63 33 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube