Harbiye’de isyan dinmiyor!

BÜLENT KAVUK

Defne Şoförler Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şefik Kılıç, Defne- Antakya Otobüs Minibüs Kooperatif Başkanı Ali Oduncu, Defne Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Karataş yanı sıra Defne Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Yusuf Ceylan Hatay Büyükşehir Belediyesi ilgili birimlerine bir kez daha seslenerek ulaşım da yaşanan soruna dikkat çektiler..

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesinin uygulamaya geçirdiği plana uymayarak dönüşüm sistemine dâhil olmayan sürücüleri bir kez daha şikâyet eden Kooperatif temsilcileri sorunun çözümü için seçim sonrasının beklenmemesini istedi.

Dönüşüme riayet eden bazı şoförler ise evlerine ekmek götürememekten şikâyet ederek, yeni sistemin kendilerini mağdur ettiğini ve sistemde bir an önce değişikliğe gidilmezse kontak kapatacaklarını belirttiler.

Dönüşüm sistemi içinde olan sürücüler şunları söylediler “Dönüşüm sistemine 8 Kooperatiften 335 şoför katılarak destek verdi. Ancak 29 kadar şoför katılmadı. Bu arkadaşlarımızın da katılımı için çalışma istiyoruz” ifadesinde bulundular.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube