Hasan Fisso 2 filmine günler kaldı

BÜLENT KAVUK

Filmde büyük pay sahibi olan ve Hatay’da tanınan isimler arasında yer alan sosyal medya Fenomeni Meriç Gültekin Hasan Fisso filminin Şubat ayı içinde gösterime göreceğini söyledi.

Hasan Fisso 1 filminden sonra Hasan Fisso 2 filmini vatandaşların ve sanatseverlerin yoğun talebi üzerine çektiklerini söyleyen Gültekin ‘Hasret bitiyor. Filmimizin 2.si geliyor” dedi.

Meriç Gültekin “Hasan Fisso1filmimiz yoğun ilgi gördü. Avrupa’da birçok ülke de gösterime girdi. Türkiye’de de birçok il de halkımızın ilgisiyle karşılandı. Bu nedenle ikincisini çekmeyi uygun gördük. İkincisinin çekimleri bitti. Montaj ve diğer çalışmalarla birlikte Şubat veya en geç Mart ayında vizyona gireceğini tahmin ediyorum” dedi.

Hasan Fisso 1 filmini Youtube ye yükleyeceklerini aktaran Meriç Gültekin, sanat ve sanatçıların çektiği sıkıntıları da anlatı.

Özellikle sponsor konusunda ciddi sıkıntılar yaşadıklarını aktaran Meriç Gültekin, bir filmin ortalama olarak 200 bin liraya mal olduğunu ve amatör çalışanlar için bu miktarın oldukça yüksek olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube