Hastalarına ‘GÖZ’ü gibi bakıyor

Dr. Hamit Özen, 21 yıllık tecrübesini Laviest Cerrahi Tıp Merkezi’ni kurarak devam ettirdi..

METİN DİNGİL

Antakya’da Ekinci yolu üzeri Rönesans-Rezidans Evleri karşısında hizmet veren Laviest Göz ve Laser Kliniğinde ameliyathanesinden revirine, hasta servislerine, hasta poliklinik merkezlerine kadar her türlü fiziksel imkanlarla donatan Dr. Hamit Özen, “Hasta sağlığı bizim için her şeyden önce gelir” dedi.

Merkeze ayrıca modern cihazları yerleştiren Göz Doktoru Hamit Özen, 10 ayda ‘insan’ odaklı hizmet anlayışıyla kliniğini başarıyla tanıttıklarını vurgulayarak, mesleki hayatında bugüne kadar 50 binin üzerinde cerrahi vakaya imza attığını söyledi.

21 yıllık tecrübesini Laviest Cerrahi Tıp Merkezi’ni kurarak devam ettirdiğini belirten Dr. Hamit Özen, “Mesleğimi çok seviyorum, yenilikleri takip ediyorum. Cihazlarımın yeni ve günümüz teknoloji olmasına özen gösteriyorum. En çok önem verdiğim ise hijyenikliktir. Kliniğimize gelen hastalarımızın rahat etmesi ve tedavisini başarıyla gerçekleştirdikten sonra sağlıklı bir şekilde evlerine göndermek en büyük heyecanımızdır. Başarılı bir sağlık personelimiz var. Hastalarımıza en iyi hizmet sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

DOKTOR HAMİT ÖZEN KİMDİR?

1972 yılında Antakya da doğan Dr. Hamit Özen, ilk orta lise eğitimini Antakya da tamamladıktan sonra önce Çukurova Tıp Fakültesini dereceyle bitirip 1995 yılında TUS sınavında Türkiye 3.’sü olarak girdiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Göz Hastalıkları İhtisasını tamamladı. Sonrasında Antakya Devlet Hastanesinde çalışmaya başlar ve Antakya Göz Hastanesinin kurucu ortaklarından olur. 2018 yılının Temmuz ayında Laviest Göz ve Laser Kliniğini tek başına açtı.

Hatay’da ilkleri yapan öncü ve girişimci bir göz cerrahı olarak binlerce hastaya şifa dağıtan Dr. Hamit Özen, 10 ay gibi kısa bir sürede Laviest Göz Kliniğini çok popüler hale getirmeyi başardı.

Dr. Hamit Özen, gazetemize yaptığı açıklamada,  Laviest Göz Kliniğinde son sistem cihazlarla, bilgi ve cerrahi tecrübesiyle hastalarına hizmet verdiğini söyledi.

Excimer laser ile gözlükten kurtulma ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirdiklerini ifade eden Dr. Hamit Özen, “Fako ile dikişsiz akıllı mercek katarakt ameliyatları, Retina vitrektomi cerrahileri, başta olmak üzere tüm göz cerrahilerini başarıyla gerçekleştiriyoruz” dedi.

Hatay da kornea nakillerini de en çok uygulayan hekim olan Dr. Hamit Özen, yeni kurduğu Laviest Göz Kliniği’nin SGK ile anlaşmalı bir Göz Cerrahisi ve Excimer laser merkezi olarak hizmet veriyor.

Laviest Göz Kliniği, Ekinci yolu üzerinde bulunan Rönesans Residans karşısında en yeni teknolojilerle ve 24 yıllık cerrahi tecrübesiyle hasta kabulüne devam ediyor.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube