Hatay’da yeniden bir milat, bir diriliş olacak!

VEYSEL SAVAŞ

Antakya Öğretmenevinde seçmenleri ile bir araya gelen Cumhur İttifakının Hatay Büyükşehir Başkan Adayı Güler,”31 Mart’ta bu milleti diz çöktürmek isteyen güçler dış güçler var. Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bunları milletimiz Cumhur İttifakı ruhuyla yıkacak, darmadağın edecek.” dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerinin bir milat olduğunu ifade eden Güler, “Son 250 yılın en güçlü dönemini yaşıyoruz. Türk Milletin tek vücut birlik olduğu bir dönemdeyiz. Geçmişte yaşanan olayları yeniden yaşatmaya, yeniden ülkemizi karanlığa sürüklemek istiyorlar. Ama başaramadılar, başaramayacaklar. Bunları halkımız Cumhur İttifakı ruhuyla yıkacak, darmadağın edecek. Çünkü bizler, emanet edilen vatan topraklarında şehit kanları ile oluşan devletimizi de, ay yıldızlı bayrağımızı da korumak, sonsuza kadar var olmasını sağlamak için görevimizi yapacağız.

Bu göreve şu ana kadar sahip çıktık, bundan sonra da sahip çıkacağız. Onun için Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Hatay’da yeniden bir milat, bir diriliş olacak diyoruz.

İşte bu değişime omuz veren, gönül veren Milliyetçi Hareket Partisi mensubu kardeşlerimizi yürekten kutluyorum. Cenab-ı Hak hepinizden razı olsun” dedi.

HATAY’I MARKA KENTE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

Yatırımcıların önünü açmaları gerektiğini belirten Güler, şunları kaydetti: “Tarım ve sanayi alanlarında ciddi projeler ile burayı istihdam kaynakları artmış marka bir kent yapmak en büyük hedefimiz. Bunun yanında turizm çok önemli bir gelir sahası. Asi Nehri en güzel zenginliğimiz ama şu anda pislik ve kötü kokular ile kaderine terk edilmiş durumda. Size söz veriyorum 31 Mart’tan sonra Asi’de akvaryumları izleyip çay keyfi yapabileceğiz. Hatay Belediyesi halkın belediyesi olacak. Hukuka, adalete dayalı şeffaf bir yönetim olacak.’ Dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube