Hatay’ı ilgilendiren her soruna kapım açık!

VEYSEL SAVAŞ

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Hatay’a Vali olarak atanan Rahmi Doğan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarete HGC Başkanı Ahmet Yetişen, yönetim kurulu üyeleri, yerel basın gazetelerin imtiyaz sahipleri ve çalışan gazeteciler katıldı.

‘Medeniyetler Şehri Hatay’a hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan HGC Başkanı Ahmet Yetişen, Vali Doğan’a yeni görevinin hayırlı olması dileğiyle başarılar diledi.

Yetişen, ayrıca, Vali Doğan’a günün anısına HGC şiltini takdim etti.

Daha önceki yıllarda Basın İlan Kurumunda İçişleri Bakanlığı temsilciliği görevini yaptığını ifade eden Vali Doğan görev yaptığı her yerde basın mensuplarıyla iç içe olarak temsil ettiği bölgenin sorumluluklarını birlikte aldığını söyledi. Doğan, ayrıca Hatay’da da gazetecilerin kamuoyunu ilgilendiren herhangi bir konuda şahsının kapısını çalabileceklerinin altını çizdi.

Doğan, Hatay Gazeteciler Cemiyeti üyelerini, Valilik makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi. Hatay Gazeteciler Cemiyeti tarafından Vali Doğan’a gerçekleştirilen ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube