Hatay’ın çehresini 4 ayda değiştireceğiz!

VEYSEL SAVAŞ

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İşadamı İbrahim Güler, seçim propagandası boyunca siyasi hiçbir polemik konusuna girmeyeceği gibi Hatay’ın ihtiyacını hissettiği hizmetler dışında herhangi bir konu ile ilgili de konuşmayacağını söyledi.

HRT de Gazeteci Ali Yolcu’ya konuşan İbrahim Güler, “Hiç kimse benden gereksiz siyasi atmosfere ayak uydurmamı beklemesin. Kimse ile kişisel bir sorunum olmadığı gibi kişisel çekişmelerin içine de girmem. Ben yerel siyaset yapan bir insanım. Herkes kendi işine baksın ve kendi görevini yapsın. Zaten ülkemizde insanlar kendi görevleri dışına çıktıkları için mesafe alamıyoruz. Benim işim Hatay ve Hatay’ın ne yazık ki eksiklikleri. Yollar çukurlu, su sorunu var, kirlilik sorunu var, Asi Nehri sorunu var. Benim işim bunlar” dedi.

CUMHURBAŞKANININ GELME OLASILIĞI YÜKSEK!

AK Parti BŞB Adayı İbrahim Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim öncesi kampanya çerçevesinde Hatay’a gelip gelmeyeceği yönünde ki soruya ise, “Emin olmamakla birlikte geleceğini düşünüyorum. Henüz bize Hatay programı ile ilgili bir bilgi verilmedi. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın seçimle ilişkili olmadan da Hatay’a defalarca kere geldiğini biliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Hatay programı olacağı kanaatindeyim” dedi.

Bir başka soru üzerine seçim çalışmaları sırasında halkın kendisinden EKSPO, Gastronomi, HADO veya benzeri projeleri değil Hatay’ın çukurlu yollarını sorduğunu söyleyen İbrahim Güler şöyle devam etti: “İnsanların derdi çukurlu yollar, yetersiz su gibi konulardır. Biz göreve gelir gelmez Hatay’ın çehresini en fazla 4 ay içinde değiştireceğiz. Buna herkes şahit olacak” dedi.

EKSPO, Gastronomi gibi projelere de sahip çıkacaklarını söyleyen Güler, “Ancak bizim için öncelik sırası önemli. Halkın talepleri önemlidir. Ekspo’da olacak, Gastronomi de olacak. Çok açık söylüyorum ama önce yol rezaleti, Asi sorunu, su sorunu çözülecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube