Hatay’ın protokolü Mansuroğlu Yapı’nın açılışında bir araya geldi

ALİ ATASOY

İlimizin tanınmış işadamları arasında yer alan Ali ve Hamdi Mansuroğlu kardeşlerin işletmeciliğini yaptığı Mansuroğlu Yapı Market’in açılışı gerçekleştirildi. Yüzlerce davetlinin katıldığı açılış töreninde Hatay milletvekilleri, belediye başkanları, Hatay vali yardımcıları, STK temsilcileri, Mansuroğlu Yapı’nın müşterileri ve vatandaşlar hazır bulundu.

Bir şubesi Antakya Merkez’de olan Mansuroğlu Yapı’nın merkez bina görevi de görecek yeni binası, bilindiği üzere Antakya Küçük Sanayi Sitesi girişinde yer alıyor.

Açılış törenine katılım gösteren milletvekilleri ve belediye başkanlarının kısa birer konuşma yaptığı etkinlikte birlik ve beraberlik mesajlarının yanı sıra Mansuroğlu Yapı işletmecileri Ali ve Hamdi Mansuroğlu ile çalışanlarına başarı dileklerinde bulunuldu.

İnşaat sektörü adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Mansuroğlu Yapı’nın işletmecilerinden işadamı Ali Mansuroğlu, açılışlarına katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Açılışa katılım göstere isimlerden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Milletvekilleri Lütfü Kaşıkçı, Sabahat Çelik Özgürsoy, Serkan Topal, Mehmet Güzelmansur, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz ve ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak birer konuşma yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube