Hatay’ın sorunları için TEK SES olun!

ALİ YOLCU

Hatay halkı yerel seçim öncesinde tek ses oldu. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 15 İlçe Belediye Başkanı ve Milletvekillerine seslenen Hataylılar Hatay’ın yaşadığı sorunlar için bir araya gelmelerini ve çözüm konusunda ortak hareket etmelerini istediler.

Hatay’ın birinci gündem maddesinin elektrik ve su kesintileri olduğuna dikkat çeken vatandaşlar ‘Üçüncü sıradan ise bu sorunları bozuk yollar takip ediyor’ dediler.

Çevre kirliliği ve geride bıraktığımız yaz mevsiminde yaşanan sivrisinek istilasına ayrıca dikkat çeken vatandaşlar, “2019 yılının bizim için iyi geçmesini istiyoruz. Elektrik ve su kesintilerini artık hayatımızda istemiyoruz. Yollarımızın onarılmasını istiyoruz. Yaz mevsiminde sivrisinekten uzak bir yaşam istiyoruz” dediler.

Seçim öncesinde her fırsatta tekrarlanan birlik ve beraberlik mesajlarının yerini bulmasını isteyen vatandaşlar, “Hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan birlikte hareket edilmesini talep ediyoruz. Hatay’a faydalı olmak istiyorsanız bu mesajımızı dinlemenizi istiyoruz” ifadesinde bulunan vatandaşların bu talebini milletvekilleri başta olmak üzere diğer Belediye Başkanları ve yetkili birimlerin nasıl değerlendirileceği merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube