HATMEK’te ‘Kitap Fuarı’ 10 gün açık kalacak!

HABER MERKEZİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek öğrencilerin eğitim yaşamına katkı sunmaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği proje ve sunduğu hizmetlerle çocuk ve gençlerin yarınlara daha iyi hazırlanması için çaba harcayan HBB, bu konudaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 10 gün boyunca kapılarını ziyaretçilerine açık tutacak Ünlem Kitap Fuar’nın açılışını fuarı ziyaret eden öğrenci ve vatandaşlarla birlikte gerçekleştirdi.

Açılışta düşüncelerini paylaşan Lütfü Savaş, “Gençlerimizin eğitimine önem veriyoruz. HATMEK salonumuzu buradaki değerli yayınevleri ve yazarlarına açarak onların öğrencilerimizle buluşmasını amaçlıyoruz. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Açılışı gerçekleştiren Başkan Savaş, daha sonrası fuardaki stantları gezerek yayınevi çalışanları ve yazarlarla sohbet etti.

Fuar, 10 gün boyunca ziyaretçilere kapılarını açık tutacak ve bazı yazarlar bu fuarda okurlarıyla buluşarak imza günleri düzenleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube