Hatunoğlu, ‘adaylık’ için teşekkür etti

VEYSEL SAVAŞ

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Hatay’da adaylığı ilk olarak açıklanan isimlerden biri olan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Ankara’ya giderek kendisine bu görevi veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkanı Hikmet Hatunoğlu yaptığı konuşmada, “Şahsıma verdiğiniz bu görev benim için büyük bir mutluluktur. Bizler halkımıza, milletimize ve devletimize her zaman hizmet etmek için görev başındayız. İnşallah 31 Mart’ta Allah’ın izni milletimizin isteği ile yerel seçimlerde Antakya Belediyesi’ni birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde hizmet ekibi ile yönetme imkanına sahip olacağız. Şahsıma layık gördüğünüz bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğime söz veriyorum. Başta halkımız olmak üzere örgütümüzle ve ekibimizle Antakya Belediyesi’ni kazanıp, en iyi hizmetleri sunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğim.” diye konuştu.

BAŞARACAK GÜÇ SİZDE VAR

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu’nu CHP Genel Merkezi makamında ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada, “Bizler Hatay halkını seviyoruz. Her zaman onurlu bir duruş sergilediler. Şahsınızdan bir isteğim var. Her zaman şeffaf bir belediyecilik yapmanızı istiyorum. Sizlere inanıyorum ki bunu başaracak güç sizde vardır. Antakya Belediyesi’ni mutlaka istiyorum. Çünkü Antakya medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir ilçemizdir. Yolunuz açık olsun, başarılar diliyorum.” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube