Hatunoğlu: Antakya’yı hep birlikte yöneteceğiz

ÖZKAN BAKKAYLI

31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve iş insanları ile istişarelerde bulunan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu’na Antakya’nın Emek ve Cebrail Mahallesi’nde ikamet eden gençlerden büyük destek geldi.

CHP tarafından seçim manifestosunun açıklanmamasına rağmen 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde CHP Antakya Belediye Başkan Adayı olan Hikmet Hatunoğlu’na mahalle muhtarları, STK Temsilcileri ve iş insanları tarafından destek ziyaretleri sürerken, bir destek te Antakya’nın Emek ve Cebrail Mahallesi’nde ikamet eden gençlerden geldi. Emek ve Cebrail Mahallesi gençleriyle bir araya gelen CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Antakya’yı hep birlikte ve gençlerle yönetmek için işbaşına geleceklerini ve yapacağı hizmetleri anlattı.

Önceki gün seçim ofisinde Emek ve Cebrail Mahallesi’nde ikamet eden gençleri ağırlayan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, “Gençler bir toplumun yarınları ve geleceğidir. Kadim Antakya İlçemizi yönetmek için yola çıkarken, gençler olmadan olmayacağını biliyoruz. Bu yüzden Antakya’da bulunan tüm gençlerimizi kucaklayacağız. İnşallah gençlerimizin ve Aziz Antakya halkımızın destekleriyle Antakya’mızda icraatlarımızı gerçekleştirmek üzere işbaşına geleceğiz. Destek ziyaretlerinizden dolayı tüm gençlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube