Hayırseverlerin desteği ile gönül bağı kuruluyor

HABER MERKEZİ

Antakya Belediyesi tarafından Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında yürütülen Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş Projesi hayırseverlerin destekleri ile gönül bağı kurmaya devam ediyor.

Yürütülen çalışmalar kapsamında şehrin 95 Mahallesi’nde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarla gönül köprüsü kuran Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesi, hayırseverler tarafından bağışlanan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Hayırseverler tarafından yapılan yardımlar ile hizmetlerini sürdüren Kardeşinle Sevgiyle Paylaş Projesine son olarak Mustafa Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlileri ve Ikra Kırtasiye Sahibi Figen Tuna yardımları ile destek verdi. Desteklerinden dolayı Mustafa Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlilerine ve Ikra Kırtasiye Sahibi Figen Tuna’ya teşekkür edilerek, yaptıkları bağışlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere teslim alındı.

Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesine destek vermek isteyen hayırseverler 0326 221 93 33 numaralı telefondan Antakya Belediyesi ekiplerine ulaşabilirler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube