HBB sosyal doku ekibi takdir topluyor!

HABER MERKEZİ

Paylaşma ve dayanışma kültürünün en güzel örneklerini sergileyen ve sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getiren Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), bünyesindeki Sosyal Doku Ekibi ile iyilik elini uzatmaya devam ediyor.

Kent genelindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatan ve onların yüzünde tebessüm oluşmasını sağlayan Sosyal Doku Ekibi, bu kez de İskenderunlu bir vatandaşın hayati anında yanında oldu.

Geçtiğimiz günlerde Dörtyol bölgesine çalışmaya giden ekip Denizciler mevkiinde yerde baygın halde yatan vatandaşı görerek kadına ilk tıbbi müdahalede bulundu. Kadının epilepsi rahatsızlığı olduğunu anlayan Büyükşehir personelleri, olay yerinde ilk müdahaleyi yapıp sağlık görevlileri gelene kadar hastaya refakat etti.

Olayın ardından Derya Köse isimli vatandaşı evinde ziyaret eden Sosyal Doku Ekibi, belki de hayatını kurtardıkları kadına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Sosyal Doku Ekibi personellerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Derya Köse, epilepsi nöbeti sırasında kendisine yardım eli uzatan personellere teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube