Hedef; gençleri kötü alışkanlıklardan korumak

ÖZKAN BAKKAYLI

Hatay’da hizmet vermeye başlayan Hatay Futbol Akademisi, Geleceğin Futbol Yıldızlarını yetiştiriyor.

Hatay’da genç yeteneklerin yetişmesine katkı sağlayan başarılı spor adamları Abidin Olgun ve Bertan Seferoğlu, yıllardır sürdürdükleri azimli ve istikrarlı çalışmalarına devam ediyorlar.

Yılların deneyimli futbol antrenörleri Abidin Olgun ve Bertan Seferoğlu, bilgi, birikim ve tecrübelerini artık Hatay Futbol Akademisi çatısı altında gençlere aktarıyorlar.

Uzun yıllardır çeşitli kulüplerde başarı ile antrenörlük yaparak yüzlerce çocuk ve gencin yetişmesini sağlayan ve geleceğin futbol yeteneklerini ortaya çıkaran Abidin Olgun ve Bertan Seferoğlu, Hatay Futbol Akademisi ile gençlere ışık oluyor ve yol gösteriyorlar.

TOPLUMA AHLAKLI BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ

Hatay’ın yetiştirdiği başarılı spor adamı Abidin Olgun yaptığı açıklamada, “Yıllardır çeşitli futbol okulları bünyesinde görev yaptık. Şimdi kendi futbol akademimizi kurarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm renklerin birleşme noktası olarak yola çıktık ve en büyük referansımız ismimizdir. Biz 15 yıldır aralıksız futbol eğitimi veren tek ekibiz. Yılların tecrübesi ile gençlerimize ışık oluyor ve yol gösteriyoruz. Hedefimiz sadece futbol eğitimi vermek değil. Biz aynı zamanda topluma ahlaklı bireyler kazandırıyoruz. Bize inanan ve güvenen velilerimize ve sporcularımıza layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Futbola gönül veren çocuk ve gençler her hafta sonu Antrenörleri Abidin Olgun ve Bertan Seferoğlu nezaretinde çalışmalarına devam ediyorlar.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube