Helal size gençler!

SPOR SERVİSİ

İskenderun Kayraspor’un 6 Futbolcusu Süper Lig takımlarından başarılı Kulüp Malatyaspor’da top koşturacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen (U-16) Türkiye Şampiyonası finallerinde 4’cü olan İskenderun Kayraspor’un futbolcularına aralarında Süper Lig takımlarından teklifler gelmeye devam ediyor.

Süper Lig takımlarından Malatyaspor, Hatay 1. Amatör Ligi takımlarından İskenderun Kayraspor’un genç ve yetenekli futbolcularını resmi olarak renklerine bağladı.

Tamamı Kayraspor’un alt yapısından yetişen Emre Nur, Ahmet Can Elmacı, Emircan Bayrktar , Rıdvan Dönmez, , Abdurrahman Toprak, Alperen Köşker isimli yıldız futbolcular Sarı-Kırmızılı ekip Malatyaspor’un alt yapısı ile antrenmanlara başladı.

İskenderun Kayraspor’un kurucusu ve Teknik Direktörü Seyfi Kesik, konuyla ilgili yaptığı kısa açıklamada; “Alt yapımızdan yetişen 6 futbolcumuza, Süper Lig takımlarımızdan Malatyaspor’dan gelen teklifleri yerinde bulduk. Bu 6 futbolcumuz Malatyaspor’un alt yapısı ile antrenmanlara başlamıştır. 4 oyuncumuza daha aralarında Süper Lig takımlarının da bulunduğu 4 kulüp talip olmuştur. Bunlarla ilgili olarak ta görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube