Hem girişte hem çıkışta güvenlik noktası!

ALİ YOLCU

Daha güvenli bir Hatay için gecelerini gündüzlerine katarak çalışan güvenlik güçlerimiz Hatay’ın farklı bölgelerinde oluşturdukları güvenlik noktasıyla gönülleri fethediyor.

Hatay’da merkez ilçe Antakya başta olmak üzere diğer 15 ilçesinde güvenlik önlemlerini artıran Hatay Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri yanı sıra Jandarma Asayiş timleri şüpheli gördükleri araçlar yanı sıra rutin kontrollerini de sürdürüyorlar.

Yapılan denetim çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, hem Hatay Emniyet Müdürlüğüne hem de Jandarma Asayiş timlerine teşekkür ettiler. Antakya’da hem giriş hem de çıkış noktasında oluşturulan güvenlik noktalarında durdurulan motorlu araçlar ve toplu taşıma araçlarında ki yolcuların kimliklerini alarak GBT yoklaması yapan güvenlik güçleri, bu denetimlerin vatandaşların güvenliği için yapıldığına vurgu yaptılar.

HATAY SINIR İLİ HATIRLATMASI

Hatay ilinin sınır ili olduğunu hatırlatan vatandaşlar ise “Polisimizin, askerimizin gösterdiği hassasiyetten mutluluk duyuyoruz. Hatay sınır ili olması münasebetiyle stratejik bir noktada.. Sınıra sıfır noktada olmamız elbette kaygılarımızın ve endişelerimizin olmasına neden oluyor. Kaygılarımızın giderilmesi için güvenlik güçlerimizin bu denetimleri yapma zorunlukları var. Biz Hataylılar olarak sonuna kadar güvenlik güçlerimizin yanındayız” dediler.

Fotoğraflarda Antakya kent girişinde ve Antakya kent çıkışında kurulan iki ayrı güvenlik noktası görülüyor.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube