Her aracın bakım ve onarım adresi!

ÖZKAN BAKKAYLI

Antakya-İskenderun eski karayolu üzerinde faaliyet yürüten MY Oluşum Oto Bakım ve Onarım Merkezi, Hatay’ın her ilçesi yanı sıra çevre illerden de müşteri ağırlıyor. Faaliyet içinde olan tüm Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı olan işletmenin her araç markasında Hasar onarım görevi görüyor.

Sigorta şirketleriyle anlaşmalı olması nedeniyle müşterisine büyük kolaylık sağlayan MY Oluşum Oto Bakım ve Onarım Merkezi ayrıca sigorta kapsamı dışında kalan araçlarında tamir, onarım ve bakımını gerçekleştiriyor. Konuya ilişkin görüşüne başvurduğumuz şirketin kadın patronu Naime Akçay, kendisinin araç tamirinden anlasa da idari bölümde yer aldığını ve müşterileriyle direkt kendisinin ilgilendiğini söyledi.

Otomotiv sektöründe bir kadın işletmeci ile karşılaşan bazı vatandaşların önce şaşırdığını ancak daha sonra bu durumdan memnuniyet duyduklarını belirten Naime Akçay, biri Ağır Vasıta, diğeri ise hafif ticari ve özel araçlar için ayrılmış geniş alanlarda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Motorlu araç dendiğinde A’dan Z’ye kadar araçta her ne varsa işletmelerinde tamir edilebildiği gibi bakımının da yapılabildiğini belirten Naime Akçay “Herkesi işletmemize davet ediyoruz. Araçlarını uzman ustalarımıza güvenle bırakabilirler. Kaliteli, garantili iş yanı sıra uygun fiyatlar bizim ilkelerimizdendir” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube