Her ilçemiz için ayrı bir çalışmamız olacak!

HABER MERKEZİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yeloğlu, Hatay’ın her ilçesinin kendine özgü değerleriyle kalkınacağını söyledi.

Yeloğlu, seçim çalışmaları kapsamında Samandağ ve Altınözü ilçelerinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Yeloğlu, Samandağ ziyaretinde AK Parti İlçe başkanı Selahattin Yeter ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Göreve gelmesi durumunda Hatay’ın kangren olmuş sorunlarına çözüm bulacaklarını belirten Yeloğlu, AK Parti insan odaklı belediyeciliğin mimarı olduğunu söyledi.

Çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket edeceklerini belirten Yeloğlu, “Hatay’ın her ilçesi için ayrı bir mastır çalışmamız olacak. Samandağ, turizm ile şaha kalkacak. Reyhanlı ticaretle, Kırıkhan, tarımla, Altınözü ilçesi zeytincilikle kalkınmasının önü açacağız” dedi.

Özellikle Samandağ’ının turizm için büyük bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Yeloğlu, ilçe halkı ile birlikte çalışarak, kentin turizmden hak ettiği payı almasını sağlayacaklarını söyledi.

Hatay’ın deniz, inanç ve kültür turizmi ile başlı başına bir destinasyon olduğunu belirten Yeloğlu, kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizi, kültürümüzü inancımızı, barış ve hoş görümüzü hep birlikte dünyaya anlatacağız” diye konuştu.

Yeloğlu’nun ilçe ziyaretlerindeki bir sonraki durağı Altınözü ilçesi oldu.  İlçe başkanı Yusuf Bulanık ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Yeloğlu, esnaf ziyaretlerinde de bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube