HGC’nin Dörtyol Temsilciliği açıldı

BÜLENT KAVUK

Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak, “Çalışan Gazeteciler Günü” ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilciliği’nin kuruluşu münasebetiyle bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Hatay’da görev yapan basın kuruluşlarını bir araya getirmek, mesleki bilgi ve sorunları paylaşarak ortak bir çözüm yolu üretmek, basın çalışanları ve işverenleri arasındaki dayanışmayı sağlamak amacıyla 2010 yılında Ahmet Yetişen başkanlığında kurulan Hatay Gazeteciler Cemiyeti 2017 yılında restorasyonu ve relövesini yaptırdığı kendi binasına taşındı. 2018 yılında başarılı gazeteci Sabriye Sönmez’e İskenderun Temsilciliği verildi. 2018 yılı aralık ayında başlayan çalışmalar neticesinde Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin Dörtyol Temsilcili 10 Ocak 2019 ‘da Çalışan Gazeteciler gününde fiilen açılmış oldu.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilcisi Sedat İskenderoğlu ve Cemiyet üyeleri Rıdvan Kaya, Halil Çağlar Arıkan, Necati İvgin ve Fatih Şeker’de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube