Hizmet-İş Sendikası’nın aşure gününe katıldı

HABER MERKEZİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hak-İş’e bağlı Hizmet -İş Sendikası’nın düzenlediği Aşure Günü etkinliğine katıldı.

Mahfel Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen etkinliğe Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök, Hizmet-İş Sendikası Hatay İl Başkanı Ercan Salcan, Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi Hasan Urhan, AK Parti Antakya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya, parti teşkilatı üyeleri, sendika üyeleri, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, personeller ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikası Hatay İl Başkanı Ercan Salcan; “Hizmet-İş Sendikası’nın bu yıl 1.’sini düzenlediği Aşure Günü etkinliğine bundan sonraki yıllarda da devam edeceğiz inşallah. Hicri yılın ilk ayı olan Muharrem ayı içinde yâd ettiğimiz Aşure Günü’ne katkılarından dolayı Antakya Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci’ye teşekkür ediyorum. Hizmet-İş’in Antakya’da var olmasını sağladığı için Başkanımıza ayriyetten teşekkür ederim. Katılımlarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Kimyeci, etkinlikte yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “Hizmet-İş Sendikamızın hazırlamış olduğu Aşure Günü etkinliğine katılımınızdan dolayı şahsım, Antakya Belediyesi, teşkilatım ve milletim adına sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Etkinlikte emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Etkinliğin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube