Hoş manzaralar ama..

ALİ YOLCU
Merkez ilçe Antakya caddelerinde yer alan Refüjler hayvanların istilasına uğradı. Birçok noktada denk gelinen manzaralar bazen güldürüyor bazen de düşündürüyor. Yeşil alan olarak ayrılan Refüjlerde hayvanların otlaması ise ilginç manzaralara sahne oldu.
Antakya-İskenderun karayolu üzerinde objektiflere takılan manzaraları değerlendiren vatandaşlar, bundan rahatsızlık duymadıklarını tam tersine Türkiye’nin tüm refüj ve yeşil alanlarının böyle olmasını temenni ettiklerini söylediler.
Fotoğraflarda da görüldüğü gibi yeşil alanlar da yemlenen tavuk ve otlanan Atın hem farklı hem de estetik bakımdan güzel görüntülere sahne olduklarını söyleyen vatandaşlar, “Keşke bu özellikle yapılmış olsaydı. Böyle manzaralar çok hoş” dediler.
NORMAL KARŞILAMAYANLAR DA VAR
Bir kesim vatandaş ise bunun dünyanı hiçbir yerinde yaşanmayacağına dikkat çekerek manzaraların trafiği tehlikeye atabileceğine dikkat çektiler.
Fotoğrafta görülen Atın aniden karayoluna fırlaması halinde sonucu ağır olabilecek kazalara neden olabileceğine dikkat çeken vatandaşlar, “Biz ne başka şehirde ne de bir başka ülkede böyle bir şeyin yaşanabileceğine inanmıyoruz. Yetkili birimlerin bu ve benzeri manzaraların önüne geçmesi gerekiyor” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube