Huzur ve kardeşlik için..

BÜLENT KAVUK

31 Mart yerel seçimlerine artık sadece 13 gün gibi kısa bir süre kaldı. Siyasi partilerin Belediye başkan adayları gibi sahaya inenler arasında muhtar adayları da var. Mahalle muhtar adayları projelerini anlatmak ve oy istemek için ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda ziyaretlerini devam ettiren isimler arasında yer alan Kışlasaray Mahallesi Muhtar adayı Veteriner Hekim Mehmet Pişiren kendisinin de aday olduğu mahallenin diğer muhtar adaylarını ziyaret ederek başarı diledi.

Bu girişimi takdir toplayan Mehmet Pişiren ziyaretleriyle ilgili yaptığı kısa açıklamada “Seçim döneminin dostluk huzur barış ve kardeşlik içinde geçmesi ve adil bir seçim olması temennisinde bulundum” dedi.

Muhtar Adayı sevilen isim Mehmet Pişiren, “Mevcut muhtarımız Sayın Zehra Koçak ve diğer muhtar adaylarımız Sayın Nesibe Nilay Mazmanoğlu, Sayın Rufail Suadioğlu, Sayın Ali Leyla ve Sayın Doğan Çolak’ı ziyaret ettim. Önümüzdeki seçim sürecinin sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve huzur içinde geçmesini ve adil bir seçim olmasını diledim. Tüm adaylara başarılar diler, mahallemiz için en hayırlısını temenni ederim” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube