İbrahim Güzel ev ev dolaşıyor

BÜLENT KAVUK

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

CHP Defne Belediye Başkan Adayı Güzel,  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Büyükşehir Adayı olan Doç. Dr. Lütfü Savaş ile birlikte Gümüşgöze mahallesinde yoğun kalabalık tarafından karşılandı.

Adeta miting alanına dönüşen halk toplantısında konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Defnemiz için İbrahim Güzel Başkanımızla var gücümüzle çalışıp, hep birlikte kazanacağız. Bu seçimde hep birlikte baharı getireceğiz.” dedi.

HAYALLER GERÇEK OLACAK

Başkan Adayı Güzel ise, “Ben Gümüşgöze’nin evladıyım. Ben Defnelilerin abisiyim, kardeşiyim. Hiçbir mücadeleden kaçmadım, hiçbir görevden korkmadım. Bugün coşkuyla bizleri karşılayan Gümüşgözemizin güzel insanlarındaki umut, bundan sonra vereceğimiz mücadelenin gücünü bize verecek. Halkımızla omuz omuza olduğumuz sürece, hayaller gerçek olacak.” dedi.

Mahalle ziyaretlerine ağırlık veren Başkan Adayı Güzel, Çekmece Mahallesi halkı ve esnafıyla bir araya geldi. Güzel; “Çekmece Mahallemiz sakinleri, Güzelyayla ve Yeşilkent Esnafı ile buluştuk. Projelerimizi anlattık, yeni dönemde bizlerin yapması gerekenler hakkında bilgi aldık. Ziyaretlerimiz esnasında tütsü yakan, balkondan bizleri selamlayan, destek veren herkese ayrıca teşekkür ederim. Halkımızın ve esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz.” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube