İktidar meşalesini Defne’den yakacağız!

BÜLENT KAVUK

DSP Hatay İl Başkanı deneyimli siyasetçi Avukat Mehmet Karaçay, İl Başkanlığını yürüttüğü DSP’nin iktidar meşalesini Defne ilçesinden yakacağını söyledi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına hakkıyla sahip çıkan tek siyasi partinin DSP olduğunun altını özellikle çizen İl Başkanı Mehmet Karaçay, Defne’de adayları Diş Hekimi Mehmet Güzelyurt’un Belediye Başkanlığına seçileceğinden emin.

Ülkemizin kurucusu büyük Önder Mustafa Kemal’in ilkelerine ve devrimlerine oy vermek isteyenlerin, ben Sol bir partiye oyumu vereceğim diyenlerin tereddüt etmeden DSP’ye oy kullanmalarını isteyen Başkan Karaçay, “DSP Sadece Hatay’da değil Türkiye’nin tamamında kendi adayları ile yola çıkmıştır. Hiçbir ittifakta yer almayacaktır. Görülecek ki; DSP 31 Mart seçimlerinden sonra yeniden en çok konuşulan siyasi parti haline gelecektir” dedi.

Türkiye’nin dış politikasından, iç politikasına, ekonomik durumuna kadar birçok konuda kısa açıklamalar yapan DSP Hatay İl Başkanı Avukat Mehmet Karaçay özellikle dış politikada genelde Ortadoğu’da ve yerelde ise Suriye’de yürütülen ilişkilerin Türkiye’nin lehine olmadığını savundu.

Ekonomik çerçevede zamların ise seçimler nedeniyle bugün için tutulduğunu ancak seçimlerden hemen sonra Türkiye’yi ekonomik açıdan çok daha zor günler beklediğini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube