‘İlk işimiz suya yüzde 25 indirim yapmaktır!’

VEYSEL SAVAŞ

Cumhur İttifakı Hatay Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler’in Samandağ mahalle ziyaretleri mitinge dönüştü.

AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman, Cumhur İttifakı Samandağ Belediye Başkan Adayı Mehmet Süt, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarının eşlik ettiği İbrahim Güler Avcılar, Çubukçu, Obaköy, Seldiren, Yeniköy, Çamlıyayla ve diğer gittiği her köyde büyük coşku ve büyük sevgi gösterileri ile karşılandı.

Güler, “15 ilçeyi hak ettiği yere taşıyacaklarını belirterek tüm projelerinin hazır olduğunu projelerinin el emeği göz nuru olduğu ve çalıntı olmadığını vurguladı.

Belediyecilik gönül işidir diyen Güler, “Memleket sevda meselesidir. Bunlara sahip olmayanlar bu işte başarıya ulaşamazlar. Bugün olduğu gibi sadece mazeret üretirler. Ama mazeretler üretmelerine rağmen seçime sayılı günler kala sıcak asfalt döküyorlar nasıl yapıyorlar? Hani engelliyorduk, sadece yalan üretiyorlar” dedi.

Büyükşehir Başkan adayı Güler, köylerin su sorununu mevcut CHP’li başkanın bildiğini ama çözmediğini kendilerinin gelir gelmez 1yıllık acil eylem planını uygulamaya sokarak bunu çözeceklerini taahhüt etti. Güler, ilk iş olarak suya %25 indirim yapacaklarının sözünü verdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube